Facebook
Dołącz do nas hotel

Sala bankietowa

image 01

Znakomita domowa kuchnia, zaciszna atmosfera jak również fachowa obsługa to tylko część powodów dla których warto nas odwiedzić a później nieustannie powracać.

Sala Bankietowa już jak sama nazwa wskazuje została stworzona z przeznaczeniem do organizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych.

Organizujemy m.in.:

 • Przyjęcia weselne
 • Przyjęcia komunijne,
 • Chrzciny,
 • Imprezy okolicznościowe,
 • Eventy

 • Specjalizujemy się w organizacji uroczystości od 15 do 250 osób.
  Od samego początku służymy Państwu radą i pomocą.
  Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje klienta, każdy jest dla nas wyjątkowy i traktujemy go indywidualnie.
  Dogodne położenie lokalu z dala od ruchliwych ulic, ogród stwarzają bezpieczeństwo i swobodę dla naszych gości.

  Zapraszamy!

hotel Posiadamy dwa hotele w których zapewniamy: komfortowe i wygodne pokoje dwuosobowe, jednoosobowe, pokoje typu studio 2+2, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oraz apartamenty.
Dwór Specjalizujemy się w organizacji uroczystości do 250 osób. Sala Bankietowa już jak sama nazwa wskazuje została stworzona z przeznaczeniem do organizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych.
Obiekty sportowe Dla gości udostępniamy obiekty sportowe. W skład naszej bazy wchodzą między innymi korty tenisowe, boiska piłkarskie, hala sportowa, sale gimnastyczne, kryta pływalnia, siłownie, sauna.
gastronomia Świadczymy usługi w zakresie gastronomii. W naszym ośrodku mogą Państwo skosztować połączonych tradycyjnych smaków kuchni polskiej, włoskiej, rosyjskiej i greckiej.
komunia Przyjęcia KomunijnePierwsza Komunia Święta dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej Rodziny. Zajmujemy się organizacją przyjęć komunijnych. Proponujemy Państwu niepowtarzalną rodzinną atmosferę i tradycyjne polskie menu.