Facebook
Dołącz do nas hotel

Przetargi

image 08

Remont i modernizacja sali stołówkowej, restauracyjnej oraz sali konferencyjnej w budynku Powiatowego Ośrodka Sportu i Zarządzania Lokalami w Miętnem.

Numer ogłoszenia: 9580 - 2016

OgłoszenieSpecyfikacja


ProjektPrzedmiar


Ogłoszenie o zmianie ogłoszeniaAneks nr 1Ogłoszenie wyniku przetargu

hotel Posiadamy dwa hotele w których zapewniamy: komfortowe i wygodne pokoje dwuosobowe, jednoosobowe, pokoje typu studio 2+2, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oraz apartamenty.
Dwór Dziewiętnastowieczny dwór wraz z malowniczym parkiem Organizujemy w nim ekskluzywne bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe. Ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.
Obiekty sportowe Dla gości udostępniamy obiekty sportowe. W skład naszej bazy wchodzą między innymi korty tenisowe, boiska piłkarskie, hala sportowa, sale gimnastyczne, kryta pływalnia, siłownie, sauna.
gastronomia Świadczymy usługi w zakresie gastronomii. W naszym ośrodku mogą Państwo skosztować połączonych tradycyjnych smaków kuchni polskiej, włoskiej, rosyjskiej i greckiej.
komunia Przyjęcia KomunijnePierwsza Komunia Święta dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej Rodziny. Zajmujemy się organizacją przyjęć komunijnych. Proponujemy Państwu niepowtarzalną rodzinną atmosferę i tradycyjne polskie menu.
slub Ślub cywilny w Zielonym Dworze Zielony Dwór w Miętnem to jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne, ale także ceremonie ślubne. W pięknym dworskim parku pary mówią sobie sakramentalne "tak"