Facebook
Dołącz do nas hotel

Hotel Miętne koło Garwolina

image 09 image 10
hotel

Hotelowe pokoje to przede wszystkim wysoki standard i oryginalna stylistyka wnętrza. Komfortowe wyposażenie pokoi dostosowane do potrzeb klientów to tylko jeden z atutów Hotelu Miętne. 

Oferujemy:

  • komfortowe łóżka
  • łazienkę z dużą kabiną prysznicową
  • bezprzewodowy Internet Wi-Fi
  • monitorowany parking

  • Posiadamy również pokoje przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

    We wszystkich pokojach szczegóły zostały dopracowane z zachowaniem należytej staranności w trosce o Państwa komfort i wygodę. Elegancja naszych wnętrz i dobra obsługa, sprawi że pobyt w Hotelu stanie się przyjemnością.

hotel Posiadamy dwa hotele w których zapewniamy: komfortowe i wygodne pokoje dwuosobowe, jednoosobowe, pokoje typu studio 2+2, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oraz apartamenty.
Dwór Specjalizujemy się w organizacji uroczystości do 250 osób. Sala Bankietowa już jak sama nazwa wskazuje została stworzona z przeznaczeniem do organizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych.
Obiekty sportowe Dla gości udostępniamy obiekty sportowe. W skład naszej bazy wchodzą między innymi korty tenisowe, boiska piłkarskie, hala sportowa, sale gimnastyczne, kryta pływalnia, siłownie, sauna.
gastronomia Świadczymy usługi w zakresie gastronomii. W naszym ośrodku mogą Państwo skosztować połączonych tradycyjnych smaków kuchni polskiej, włoskiej, rosyjskiej i greckiej.
komunia Przyjęcia KomunijnePierwsza Komunia Święta dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej Rodziny. Zajmujemy się organizacją przyjęć komunijnych. Proponujemy Państwu niepowtarzalną rodzinną atmosferę i tradycyjne polskie menu.