Facebook
Dołącz do nas hotel

Hala sportowa 36 x 18m

image 14

współpraca z ZSR Miętne
Nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt, który może być wykorzystywany do prowadzenia zajęć w różnych dyscyplinach sportowych. W hali o wymiarach 36 x 18m. mieszczą się boiska do piłki ręcznej, koszykówki oraz piłki siatkowej.


    Dostępność oraz rezerwacja hali:
    tel: 25 682 30 81 w. 217    Regulamin korzystania z hali sportowej:

hotel Posiadamy dwa hotele w których zapewniamy: komfortowe i wygodne pokoje dwuosobowe, jednoosobowe, pokoje typu studio 2+2, pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych, oraz apartamenty.
Dwór Specjalizujemy się w organizacji uroczystości do 250 osób. Sala Bankietowa już jak sama nazwa wskazuje została stworzona z przeznaczeniem do organizowania wszelkich przyjęć okolicznościowych.
Obiekty sportowe Dla gości udostępniamy obiekty sportowe. W skład naszej bazy wchodzą między innymi korty tenisowe, boiska piłkarskie, hala sportowa, sale gimnastyczne, kryta pływalnia, siłownie, sauna.
gastronomia Świadczymy usługi w zakresie gastronomii. W naszym ośrodku mogą Państwo skosztować połączonych tradycyjnych smaków kuchni polskiej, włoskiej, rosyjskiej i greckiej.
komunia Przyjęcia KomunijnePierwsza Komunia Święta dziecka jest ważnym wydarzeniem w życiu każdej Rodziny. Zajmujemy się organizacją przyjęć komunijnych. Proponujemy Państwu niepowtarzalną rodzinną atmosferę i tradycyjne polskie menu.